Buckaroo - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Production
sv: Produktion

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Dutch
sv: Holländska

en: German
sv: Tyska

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: Transfer
sv: Överför
