Buckaroo - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்
