Buckaroo - en to te translation catalogue (7 entries)

en: PayPal
te: పేపాల్

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్
