Buckaroo - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Production
tr: Üretim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: German
tr: Almanca

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Submit order
tr: Siparişi onayla
