Buckaroo - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
ug: پايپال

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: German
ug: گرمانچە
