Buckaroo - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Production
uk: Експлуатація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: Transfer
uk: Перенести

en: System error.
uk: Системна помилка.
