Buckaroo - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng
