Buckaroo - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Enabled
be: Уключана

en: Not found
be: Не знойдзена

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая
