Buckaroo - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Production
de: Produktion

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Dutch
de: Niederländisch

en: German
de: Deutsch

en: Transaction mode
de: Transaktions-Modus

en: Submit order
de: Bestellung absenden
