Buckaroo - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción
