Buckaroo - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
ml: പേപാൽ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍
