Buckaroo - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand
