Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Откажи

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: The username %name does not exist.
bg: Потребителското име %name не съществува.

en: User
bg: Потребител

en: Role
bg: Роля

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Save rule
bg: Запис на правило
