Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: The username %name does not exist.
bn: ব্যবহারকারী হিসেবে %name এর অস্তিত্ব নেই।

en: User
bn: ব্যবহারকারী
