Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: User
ca: Usuari

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Role
ca: Rol

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Discount
ca: Descompte

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Save rule
ca: Desa la regla
