Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: Save rule
dz: ལམ་ལུགས་སྲུངས།
