Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: edit
eo: redakti

en: The username %name does not exist.
eo: La uzantnomo %name ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Save rule
eo: Konservu regulon
