Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: User
fi: Käyttäjä

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Role
fi: Rooli

en: Delete rule
fi: Poista sääntö

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: Save rule
fi: Tallenna sääntö
