Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: The username %name does not exist.
fr: Le nom d'utilisateur %name n'existe pas.

en: User
fr: Utilisateur

en: User role
fr: Rôle de l'utilisateur

en: Role
fr: Rôle

en: Delete rule
fr: Supprimer une règle

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Delete role
fr: Supprimer le rôle

en: Save rule
fr: Enregistrer la règle

en: Discounts
fr: Remises
