Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: The username %name does not exist.
hi: सदस्यनाम %name उपलब्ध नहीं है।

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Delete rule
hi: नियम मिटावें
