Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Odustani

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: edit
hr: uredi

en: The username %name does not exist.
hr: Kosriničko ime %name ne postoji.

en: User
hr: Korisnik

en: Role
hr: Uloga

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Delete role
hr: Izbriši ulogu

en: Save rule
hr: Spremi pravilo
