Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: The username %name does not exist.
id: Anggota %name tidak ada.

en: User
id: Anggota

en: Delete rule
id: Hapus aturan

en: Delete role
id: Hapus tingkatan

en: Save rule
id: Simpan aturan
