Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: rediģēt

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: User
lv: Lietotājs

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Role
lv: Loma

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: Discount
lv: Atlaide

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu

en: Discounts
lv: Atlaides
