Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: The username %name does not exist.
nl: De gebruikersnaam %name bestaat niet.

en: User
nl: Gebruiker

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Role
nl: Rol

en: Delete rule
nl: Regel verwijderen

en: Discount
nl: Korting

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Save rule
nl: Regel opslaan

en: Discounts
nl: Kortingen
