Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: edit
te: మార్చు

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరిపేరు ఉనికిలో లేదు.

en: User
te: వాడుకరి
