Ubercart Bulk Discount (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ชนิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: User
th: ผู้ใช้

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Delete role
th: ลบระดับผู้ใช้

en: Save rule
th: บันทึกกฎ
