Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Stock
de: Lager

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Product
de: Produkt

en: Show paged records
de: In Seiten aufgeteilt anzeigen

en: Show all records
de: Alle Datensätze anzeigen

en: Bulk update
de: Massenaktualisierung
