Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Stock
fa: موجودی

en: SKU
fa: مدل

en: Threshold
fa: آستانه

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Show paged records
fa: نمایش سوابق صفحه‌بندی شده

en: Show all records
fa: نمایش همه سوابق

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی
