Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Stock
fi: Varasto

en: SKU
fi: Koodi

en: Product
fi: Tuote

en: Show paged records
fi: Näytä tietueet sivuttain

en: Show all records
fi: Näytä kaikki tietueet

en: Bulk update
fi: Massapäivitys
