Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Stock
he: מלאי

en: SKU
he: מק"ט

en: Threshold
he: סף

en: Product
he: מוצר

en: Show all records
he: הצג את כל הרשומות

en: Bulk update
he: עדכון גורף
