Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Stock
ja: 在庫

en: Threshold
ja: しきい値

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Show paged records
ja: ページ分けされたレコードを表示

en: Show all records
ja: 全てのレコードを表示

en: Bulk update
ja: 一括更新
