Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Stock
lt: Atsargos

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus
