Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Stock
nl: Voorraad

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: The stock levels will get submitted and saved to the server as you edit them.
nl: Wanneer u een waarde bijwerkt, wordt de nieuwe waarde onmiddellijk op de server opgeslagen.
