Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Stock
ru: Склад

en: SKU
ru: Артикул

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Show paged records
ru: Просмотреть записи по страницам

en: Show all records
ru: Показать все записи

en: Bulk update
ru: Массовое обновление
