Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Stock
cs: Sklad

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Threshold
cs: Práh

en: Product
cs: Produkt

en: Show paged records
cs: Ukázat záznamy stránkovaně.

en: Show all records
cs: Ukázat všechny záznamy

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace
