Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Stock
da: Lager

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Product
da: Produkt

en: Show paged records
da: Vis sideinddelte poster

en: Show all records
da: Vis alle poster

en: Bulk update
da: Masseopdatering
