Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Threshold
gl: Umbral

en: Product
gl: Produto

en: Show all records
gl: Amosar todos os rexistros

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
