Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Stock
hu: Készlet

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Show paged records
hu: A naplózott tételek megjelenítése

en: Show all records
hu: Összes tétel megjelenítése

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés
