Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Stock
it: Scorta

en: SKU
it: Codice

en: Threshold
it: Soglia

en: Product
it: Prodotto

en: Show paged records
it: Mostra records paginati

en: Show all records
it: Mostra tutti i record

en: Bulk update
it: Aggiornamento di massa
