Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Stock
sk: Zásoby

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Product
sk: Produkt

en: Show all records
sk: Zobraziť všetky záznamy

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia
