Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Stock
tr: Stok

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Threshold
tr: Eşik

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Show paged records
tr: Sayfalanmış kayıtları göster

en: Show all records
tr: Tüm kayıtları göster

en: Bulk update
tr: Toplu güncelleme
