Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Stock
ca: Estoc

en: Threshold
ca: Llindar

en: Product
ca: Producte

en: Show all records
ca: Mostra tots els registres

en: Bulk update
ca: Actualització massiva
