Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Stock
es: Existencias

en: SKU
es: Código SKU

en: Threshold
es: Umbral

en: Product
es: Producto

en: Show paged records
es: Mostrar los registros paginados

en: Show all records
es: Mostrar todos los registros

en: Bulk update
es: Actualización masiva
