Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Stock
et: Ladu

en: SKU
et: Tootekood

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Product
et: Toode

en: Bulk update
et: Massuuendus
