Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: SKU
fr: Référence

en: Threshold
fr: Seuil

en: Product
fr: Produit

en: Show paged records
fr: Afficher les enregistrements avec une pagination

en: Show all records
fr: Afficher tous les enregistrements

en: Bulk update
fr: Mise à jour en masse
