Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Stock
pt: Estoque

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Threshold
pt: Limite

en: Product
pt: Produto

en: Show paged records
pt: Mostrar registros paginados

en: Show all records
pt: Mostrar todos os registros

en: Bulk update
pt: Atualização em massa
