Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Stock
sv: Lager

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Product
sv: Vara

en: Show paged records
sv: Visa sökta poster

en: Show all records
sv: Visa alla registreringar

en: Bulk update
sv: Massuppdatera
