Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: SKU
uk: Артикул

en: Threshold
uk: Поріг

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Show paged records
uk: Розбити на сторінки

en: Show all records
uk: Дивитись усі записи

en: Bulk update
uk: Масове оновлення
