Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Stock
vi: Kho

en: Threshold
vi: Ngưỡng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Show all records
vi: Hiện tất cả các bản ghi

en: Bulk update
vi: Cập nhật hàng loạt
