Ubercart Bulk Stock Updater (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Stock
ro: Stoc

en: SKU
ro: Cod

en: Threshold
ro: Prag

en: Product
ro: Produs

en: Bulk update
ro: Actualizare în masă
